KUŽELKA CUP 2023

KUŽELKA CUP 2023

V termínu od 20. 11. do 24. 11. 2023 se v Kuželně Cháb uskutečnil jubilejní 10. ročník Kuželka cupu. Jako každý rok se sešlo osm týmů, mezi nimiž byli uživatelé sociálních zařízení a studenti středních a vysokých škol z Vysočiny.

Ve třech tréninkových dnech nám postupně své týmy představilo Integrační centrum Sasov, Středisko výchovné péče Jihlava, TRIVIS Jihlava, Manažerská akademie Jihlava, Střední odborná škola sociální u Matky Boží Jihlava, klienti Barevného světa z Třebíče a Úsvitu z Havlíčkova Brodu a v neposlední řadě studenti a pedagogové z Vysoké školy polytechnické v Jihlavě.

Přátelská atmosféra, která se nesla všemi tréninky, se přesunula i do čtvrtečního finále, kde si poměřilo síly všech osm týmů. I přes odhodlání všech účastníků, kteří se opravdu snažili, může být vítěz jen jeden.

V letošním roce se to povedlo týmu složeného z klientů ICS Sasov, v těsném závěsu skončilo družstvo TRIVIsu Jihlava a na třetím místě se umístil tým Barevného světa.

Během celého turnaje mohli být diváci svědky nejen skvělých sportovních výkonů, ale také propojení světa osob s určitým omezením a běžné populace, což je ostatně při Kuželka cupu naším hlavním cílem každý rok a povedlo se to i letos.

Rádi bychom tímto poděkovali všem zúčastněným za vytvoření příjemné přátelské, ale i sportovní atmosféry a našim dlouhodobým podporovatelům, zejména majiteli a obsluze Kuželny Cháb za poskytnutí prostor, trpělivost a starostlivost o účastníky, AKZA – advokátní kanceláři JUDr. Milana Zápotočného, Webnode, Kraji Vysočina a Enviropolu, bez kterých by turnaj nemohl dosáhnout takové kvality.

Podpořil: Kraj Vysočina

Kraj Vysočina

  • KUŽELKA CUP 2023
  • KUŽELKA CUP 2023
  • KUŽELKA CUP 2023
  • KUŽELKA CUP 2023
  • KUŽELKA CUP 2023
  • KUŽELKA CUP 2023

Kontaktujte nás

INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV z.ú.
Telečská 1720/7
586 01 Jihlava

Integrační centrum Sasov
tel.: 728 373 968

Poradna
tel.: 727 933 980

kompletní kontakty