Nacházíte se:

Poděkování

Dobrý den.

Rád bych skrz tento email poděkoval paní Zápotočné, Žilincové, dalším organizátorům a celému ICS, podporovatelům konference a v neposlední řadě vlastním přednášejícím letošní konference (dne 11. 4. 2018) na téma dětí a osob s PAS.

S manželkou a její sestrou jsme se společně zúčastnili celé akce a jsme za to moc rádi. Přednášky nám hodně daly a byl to navíc velmi příjemně strávený čas.

Také jsem se mohl osobně setkat a pohovořit s pracovnicí ICS paní Sejrkovou, která našeho Filipa vedla v ICS při jeho přípravě na nástup do ZŠ.

Díky tomuto programu zvládl start v ZŠ i následující měsíce v první třídě nad očekávání dobře. Program byl výborně připravený, témata k věci a zajímavě podaná. Občerstvení a oběd vynikající.

Velmi dobrý nápad bylo umístit po obědě přednášku na téma sexuality osob s PAS. Zajistila, že po obědě zůstali všichni pozorní..

Díky patří i Úřadu Kraje Vysočina za poskytnuté prostory. Sál, kde se konference konala, je šťastná volba a zároveň se takto užitečně využila veřejná prostora postavená z peněz nás daňových poplatníků v době, kdy byla "volná".

Rád jsem takto z části poznal areál krajského úřadu. Je pěkně řešený. Všechna čest architektu i stavitelům a těm, kteří péči o prostory převzali po nich.

S pozdravem PŘ