ROZSVÍTÍME VYSOČINU MODŘE

Další z akcí v rámci Týdne porozumění autismu je Rozsvítíme Vysočinu modře. U příležitosti Světového dne porozumění autismu (World Autism Awareness Day), který se již tradičně koná 2. dubna se Integrační centrum Sasov zapojuje do osvětové kampaně „Light it up blue“.

Jako hlavní organizátor akce Rozsvítíme Vysočinu modře v krajském městě Jihlavě vyjadřujeme podporu a snahu o porozumění lidem s autismem a jejich blízkým. Rozšířením povědomí o celosvětové akci chceme poukázat na problematiku autismu a zároveň ukázat, že nám lidé s poruchou autistického spektra ani jejich blízcí nejsou lhostejní.

Do akce Rozsvítíme Vysočinu modře se zapojí administrativní budova Integračního centra Sasov na Telečské ulici, která svítila již v předešlých letech.
V letošním roce jsme rozšířili povědomí o této tradici a jsme nadšení, že se s námi do akce připojí i Krajský Úřad Kraje Vysočina, Magistrát města Jihlavy, DKO Jihlava, Český rozhlas Vysočina, Vysoká škola polytechnická Jihlava, HC Dukla Jihlava rozsvítí Horácký zimní stadion, Rodinný zábavní park Robinson Jihlava i společnost Vodárenská akciová společnost, a.s.

Účast při akci Rozsvítíme Vysočinu modře míří i na Havlíčkobrodko. Potvrzeno máme od Městského úřadu Chotěboř. V rekordním čase se k nám připojilo také Město Havlíčkův Brod , které rozsvítí Kancelář pana starosty na Nové radnici.

Děkujeme za podporu při akci, kterou ještě krajské město Vysočiny nezažilo

  • C:\fakepath\Rozsvítíme Vysočinu modře 1