Pozvánka na koncert „Pro autismus kolem nás 2020“

Koncert  Pro autismus ICS

Srdečně Vás zveme na koncert „Pro autismus kolem nás 2020“, který se symbolicky koná v období krajského projektu „Autismus“ zaměřeném na zlepšování kvality života rodin dětí s autismem. Koncert je plánován na sobotu 26. 9. 2020 na 17.00 hod. v kostele Povýšení sv. Kříže v Jihlavě.

Jedná se o druhý ročník úspěšné spolupráce s dětským sborem Domino, kterou se podařilo letos ozvláštnit o vystoupení dvou interpretů s autismem. Konzervatoristé Bára Brodníčková a Denis Szalbot vystupují u nás i na mezinárodní úrovni a jsou také součástí úspěšného Normálního autistického filmu, který získal ocenění i na MFDF v Jihlavě v roce 2016. Nad výjimečnou akcí převzal záštitu krajský náměstek pro sociální věci a neziskový sektor Pavel Franěk, moderování koncertu přislíbil pan Vítězslav Schrek. Celá akce bude podpořena také Statutárním městem Opava a Krajem Vysočina (www.kr-vysocina.cz).

Doprovodně bude probíhat výstava obrazů a prací osob s PAS.

S ohledem na omezenou kapacitu kostela a aktuální situaci, prosíme o potvrzení případné účasti co možná nejdříve na: manager@icsasov.cz. Další informace v pozvánce.

Těšíme se na společný obohacující zážitek!