Letní integrační pobyty pro starší děti a dospělé 2019

C:\fakepath\Koláž 1

Rok se s rokem sešel, léto je v plném proudu a to znamená jediné, letní integrační pobyty pro starší děti a dospělé jsou TADY! V letošním roce jsme kvůli velkému zájmu nahlášených navýšili kapacitu. Děkujeme za zájem a chuť trávit s námi léto.

V pondělí jsme zahájili tábornický týden pobytem na čerstvém vzduchu v údolí řeky Doubravy a pokračovali jsme grilováním u našeho pracovníka Vítka. V rámci seznamování, pokoření bariér stydlivosti a strachu z neznáma jsme zvolili volnější aktivity pro aklimatizaci našich táborníků. Večer následovalo promítání filmu a čerpání energie na další dny.

V úterý vyrazila polovina účastníků do naší matičky měst, stověžaté Prahy. Cílem výletu byl vodní komplex Aqua Palace, kde si táborníci a pracovníci ICS užívali vodní radovánky. Druhá polovina navštívila vědecko-technické centrum Alternátor v Třebíči. Po zábavně-edukačně stráveném dopoledni pokračovali táborníci do Aquaparku Laguna, kde se oddávali vodním hrátkám.

A co jsme si nachystali na středeční den? Dnes táborníci vyrazí čerpat energii do přírodní oblasti pískovcových Budislavských skal a borových lesů, Toulovcových maštalí.

Integračnímu pobytu zdar a sledujte naše další novinky z letního integračního pobytu tady na webových stránkách, na Facebooku https://www.facebook.com/ICSASOV/ nebo na Instagramu https://www.instagram.com/icsasov/.

  • C:\fakepath\Koláž 2
  • C:\fakepath\Koláž 3